Zarezerwuj wymarzone wakacje w Chorwacji, Bułgarii, Albanii, Czarnogórze, Włoszech Nasz nowy profil na FB• Opinie o Kocham-Wakacje.pl• Kontakt
Zmień kryteria
wyszukiwania

Hotel REPCE GOLD 4*

Węgry > Bukfurdo
Dojazd: własny
Liczba noclegów:
Wyżywienie:
Pobyt 1 osoby PLN
w terminie
01.01 - 01.01.1970
Typ wyjazdu: baseny termalne, SPA & WELLNESS, uzdrowisko

Hotel**** REPCE GOLD
Komfortowy hotel położony obok kompleksu basenów termalnych, posiadający bezpośrednie przejście na baseny. Bezpłatny strzeżony parking na terenie zamykanym.

W obiekcie
restauracja, lobby bar, sale konferencyjne, wypożyczalnia rowerów, bilard, tenis stołowy, pokój zabaw dla dzieci, solarium, salon kosmetyczny, gabinet odnowy biologicznej oraz WELLNESS: hotelowy basen pływacki, Jacuzzi, sauna parowa i sucha. Przy salach fitness animatorzy prowadzą sportowe programy,

Pokoje z klimatyzacją

2-os. z łazienką, suszarką, ręcznikami, TV-sat, telefonem, mini barem, sejfem, internetem (odpłatnym) oraz balkonem. Każdy pokój posiada klimatyzację. Na wyposażeniu pokoju jest ręcznik kąpielowy oraz szlafrok.

Wyżywienie

śniadanie i obiadokolacja - szwedzki stół.

Cena zawiera
▪ 7 noclegów w pokoju 2-os.
▪ 7 śniadań
▪ 7 obiadokolacji
▪ wstępy na odkryte kąpielisko termalne
▪ ubezpieczenie KL/NNW/bagaż
▪ miejsce parkingowe

Płatne dodatkowo:
taksa klimatyczna płatna na Węgrzech: ok. 1,70 euro/doba

Uwagi:
▪ dziecko 0-3 lata: 35 zł/pobyt
▪ dziecko 3-6 lat: 420 zł/pobyt
▪ dziecko 6-12 lat: 980 zł/pobyt
▪ dziecko 12-16 lat: 1260 zł/pobyt
▪ dostawka: 1330 zł/pobyt
▪ pokój 1-os. - 2100 zł

Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij

Bukfurdo - jeden z największych kurortów węgierskich, położony na niedaleko granicy austriackiej (ok. 25 km), w miejscu gdzie z podnóżem Alp spotyka się Mała Nizina; oddalony od Szombathely 30 km i ok. 400 km od Cieszyna.

Kąpielisko położone jest na 14 ha, posiada 26 basenów i wellness centrum, z czego  11 basenów otwartych i 11 krytych oraz 4 na powietrzu; ponadto kurort dysponuje odpowiednimi usługami kąpielowymi, kuracjami leczniczymi, stosowanymi w Instytucie Fizykoterapii, parkiem rekreacyjnym, nowoczesnym kempingiem, ośrodkiem konferencyjnym oraz wszechstronnie wyszkolonym personelem, odpowiada wymogom XXI wieku i może sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom gości. Rocznie na kąpielisku przebywa 840 tys. osób.

Woda w Buk wytryskuje na powierzchnię z głębokości 1282m, a temperatura wody to 550C. Tutejsza woda termalna to alkaiczna wodorowęglanowa woda lecznicza z dużą zawartością kwasu węglowego, wapnia, magnezu, fluoru oraz wolnego dwutlenku węgla. Szczególnie wskazana na dolegliwości: osteporoza, choroby tkanek chrząstkowych, lumbago, chroniczne zapalenie stawów w stanie nieaktywnym, podagra, reumatyzm tkanek miękkich, dolegliwości trawienia, zabiegi pourazowe, rehabilitacja po operacjach ortopedycznych i chirurgii nerwów, chroniczne stany zapalne z zakresu ginekologii i urologii, chroniczny nieżyt żołądka, choroby wrzodowe.

 

Krajobraz Węgier stanowią w większości płaskie przestrzenie nizin Kotliny Panońskiej, w tym słynna węgierska Puszta. Wzdłuż dzisiejszej granicy ze Słowacją ciągnie się karpackie Średniogórze Północnowęgierskie - łańcuch wzgórz i niskich gór: Börzsöny, Matra(z najwyższym szczytem Węgier - Kekes - 1014 m) Góry Bukowe, Góry Zemplińskie, Cserhat. Na zachodzie w granice Węgier wkraczają skrajne wschodnie pasma Alp - Alpy Węgierskie.

Najniższy punkt Węgier znajduje się w Gyalaret (część Segedynu) i wynosi 78 m n.p.m.

Dunaj dzieli obszar Węgier na część zachodnią i wschodnią. Inne większe rzeki to Cisa i Drawa, zaś Balaton jest największym jeziorem kraju. Z kolei Jezioro Nezyderskie na granicy Węgier i Austrii stanowi największy w Europie obszar bezodpływowy.

 

 

Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij
Galeria zdjęć - kliknij

bark

Wyjazd Powrót Czas pob. Wyżywienie Cena Dostawka Dziecko
powrót